Kreatíny >> Tablety >> Creatine MAXX 1000 240tbl
 ?

Chcete mať tovar do druhého dňa? Objednajte si do 14.00 hod.

Creatine MAXX 1000 240tbl

Pre zväčšenie klikni na obrázok
Podporuje silu, výbušnú energiu a tvorbu čistej svalovej hmoty. Zaisťuje rýchlu regeneráciu po náročnom tréningu. Poskytuje okamžitý zdroj energie.
Kód: 3003
Výrobca: Revi plus s.r.o.-MaxxWin nutrition
Dostupnosť: skladom
Facebook
Bežná cena: 16,90 €
DPH: 20%
Cena s DPH:  16,90 €
Množstvo:    
 
vytrvalosťregeneráciabojové športysilové športy
 

Kreatín monohydrát patrí k najpopulárnejším suplementuje pre nárast čistej svalovej hmoty a zvýšenie dynamickej sily. priamy vplyv na regeneráciu po náročnom tréningu a napomáha k spaľovaniu tukov. Pravidelným zásobovaním svalov kreatínom zvýšite množstvo adenosintrifosfátu ATP, ktorý je hlavný zdroj pre svalovú prácu. Vďaka tomu, že nie sú známe žiadne vedľajšie účinky patrí kreatín monohydrát k najrozšírenejším suplementuje v športovej výžive. V každej tablete CREATINE MAXX 1000 nájdete 1000mg toho najčistejšieho kreatín monohydrátu, ktorý poskytne okamžitý zdroj energie pre Váš náročný tréning.


Odporúčané dávkovanie:

Aktívne i rekreační športovci 3 tablety v netréningové dni. V tréningové dni 6 tabliet po tréningu. Maximálna denná dávka 15 tabliet (rozdeliť do 3 dávok po 5 tabliet). Užívajte vždy pred plánovanou fyzickou záťažou, najlepšie nalačno. Neprekračujte max dennú dávku.


Zloženie:

100% Mikronizovaný Kreatín monohydrát


Upozornenie na obale:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

 

Nutriční informace  
položka Obsah v 1 tabletě Obsah v 5 tabletách  
Kreatin monohydrát 1000mg 5000mg